Топ-5 продуктів-помічників фігури

В даному огляді ми розповімо про продукти, які допоможуть покращити фігуру. Їх дивовижні властивості були виявлені в ході недавніх досліджень.

Найдієвіші для схуднення солодощі

Вчені і в минулому відзначали, що шоколад в розумних дозах не зашкодить фігурі. Однак раніше фахівці не знали, що шоколаду притаманні схуднювальні властивості.

Річ в тому, що споживачі шоколаду мають меншу, в порівнянні з іншими людьми, жирову масу. Це виявилося в ході досліджень іспанських дієтологів. Вони вивчили спосіб життя і харчування більше тисячі осіб з однаковими фізичними навантаженнями. І з'ясували, що саме любителі шоколаду менше за інших страждають жировими накопиченнями.

Вчені підтвердили, що найдієвішим для схуднення і підтримки нормальної маси тіла є саме чорний шоколад, і в ідеалі рівень какао-бобів повинен перевищувати цифру 70%.

Шоколад допомагає стрункішати незалежно від занять фітнесом або інших фізичних навантажень. Тому, наступного разу, вибираючи між упаковкою крекерів і плиткою гіркого шоколаду, віддайте перевагу останній.

Найефективніший горіх

Пенсільванського вчені, не заперечуючи користь для здоров'я всіх горіхів, закликають звернути увагу на мигдаль. На їхню думку, жменя цих горіхів зробить свою справу в покращенніі фігури.

Американські фахівці залучили до дослідження 52 людини з ожирінням. Всіх учасників розділили на дві групи і запропонували однакове харчування. Єдиною відмінністю було те, що першій групі давали 28 грамів мигдалю, а другій мафін (кількість калорій у горіхів і кексу було ідентичним).

Добровольці приймали участь в експерименті протягом трьох місяців. З’ясувалося, що «мигдальна група» стала стрункішою. У всіх учасників, що споживали мигдаль, зменшився об'єм стегон і талії. А це добре не тільки естетично (зменшився «пивний» живіт), але й корисно для внутрішніх органів, на які знижується навантаження.

Найоптимальніша добавка до будь-якої дієти

Більшість дієт грішать своєю незбалансованістю. Відмовляючись від тієї чи іншої групи продуктів, людина нерідко позбавляє організм важливих поживних речовин. Саме тому практично будь-яка дієта несе в собі загрозу здоров'ю.

Вчені радять худнути на риб'ячому жирі - джерелі фосфору, йоду, Омега-3 кислот. Риб'ячий жир підійде до будь-якої дієти, будь-якому обмеженню в харчуванні, яке ви пробуєте на собі стрункості заради. При цьому організм буде максимально захищений від вітамінних і поживних «похибок» дієти.

Риб'ячий жир цілком безпечний з точки зору калорійності та в той же час захищає організм від ослаблення, яке може бути викликане дієтою.

Найвідповідніший фрукт

З фруктів вчені рекомендують вживати виноград як найбільш вірний і безпечний спосіб прийти у форму. На думку дієтологів з Грузії, які десятки років займалися вивченням властивостей винограду, на виноградній дієті можна за тиждень схуднути на 5-6 кг, не побоюючись при цьому за своє здоров'я.

Крім суднювальної властивості така дієта позитивно впливає на органи, очищаючи нирки, печінку, ШКТ.

Найдивовижніший продукт

Мабуть, найдивовижнішим продуктом з усієї п'ятірки є лід. Американський лікар-гастроентеролог Брайан Вайнер виявив дивовижні властивості льоду. З’ясувалося, лід є «пусковою кнопкою» для активного спалювання калорій. Детально про дію льоду можна прочитати в книзі Вайнера під назвою «Льодова дієта» («The Ice Diet»).

Коротко суть в наступному. Лід входить до числа продуктів з так званої негативною калорійністю. Іншими словами, коли їси лід, калорій не додається, а, навпаки, вони активно спалюються.

Доктор закликає з'їдати літр льоду в день. Це допомагає не тільки позбутися від почуття голоду, але і спалити 160 ккал. Якщо робити це іншими методами, наприклад, бігом, то потрібно подолати 1,6 кілометри ногами.

Имя *:
Email *:
Код *: